ВИСТАВКА LED expo

16-18 вересня студенти Інституту інформаційно-діагностичних систем спеціальності «Світлотехніка і джерело світла» відвідали виставку «LED expo» та прийняли участь у роботі конференції «LED PROGRESS — светодиодное освещение и информационные решения».

В роботі конференції розглядались питання щодо сучасних тенденцій у розробці світлодіодних вуличних світильників, дизайнерських підходів в розробці світлодіодних освітлювальних систем, світлодіодних рішень Vossloh-Schwabe (Panasonic Group),еволюції світлодіодного освітлення в архітектурном проектуванні.

Студенти мали змогу ознайомитись зі світловими приладами від ООО «Шредер», ГК «Свитлотек», компаній: «LED Effect», «ITW SYSTEMS», «Temys» з демонстрацією секцій світлодіодних рішень.