ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ СТУДЕНТІВ

Київський міський голова доручив пришвидшити реконструкцію столичного велотреку. Зокрема, пропонується об’єднати територію велотреку і скверу імені Олеся Гончара в єдиний громадський простір та оновити існуючу систему освітлення з урахуванням сучасних європейських вимог.

До співпраці залучаються фахівці провідних світлотехнічних організацій. Студентів зацікавила можливість прийняти участь у створенні власних проектів з реконструкції об’єкту.
8 вересня студенти старших курсів напряму «Електротехніка та електротехнології» разом з доцентом кафедри комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій Квач Ю.М. провели дослідження рівнів освітлення об’єкту у вечірній час.
Чекаємо пропозицій вдалих студентських робіт!

Доцент кафедри комп’ютеризованих електротехнічних систем та технорлогій ІІДС Квач Юлія Миколаївна
Т.: 71-58
e-mail: juli_k74@ukr.net