V міжнародна науково-технічна конференція ITSEC

19–22 травня 2015 року проходила V міжнародна науково-технічна конференція «ITSEC» (The 5th International Scientific Conference «ITSEC»), організована кафедрою безпеки інформаційних технологій інституту інформаційно-діагностичних систем Національного авіаційного університету.

Конференція розпочала свою роботу 19 травня з пленарного засідання. Далі робота конференції тривала у чотирьох секціях: «Сучасні технології інформаційної безпеки»; «Управління інформаційною безпекою держави»; «Управління IT-безпекою»; «Бізнесова аналітика та автоматизація обробки інформації з обмеженим доступом».

Усього про свою участь в конференції заявило понад 100 вчених, експертів, молодих вчених, аспірантів та студентів з вишів, наукових установ і підприємств України та країн світу.

Докладніша інформація на сайті кафедри безпеки інформаційних технологій.