Гринівська вітальня

Талант фізика + талант лірика + гідність + справжній патріотизм + людяність + краса + високе СЛОВО, — це союз українського барда та фізика Ігоря Жука і його дружини – української письменниці Ірен Роздобудько. Ці люди втілюють своєю творчістю і життям головні цільності суспільства – порядність, працелюбність, духовність, гуманізм, мудрість. Ми зустрілися з ними у Гринівській вітальні київської бібліотеки №15 у Корчуватому. Дякуємо Дубенюк Аллі Іванівні, заслуженому діячу культури України, Керівнику і Музі цієї бібліотеки за її професійну і громадську діяльність за те, що вона зуміла створити в бібліотеці справжній культурний центр найвищої якості. Це не перші відвідини студентів ІІДС громадської Гринівської вітальні. Спочатку студенти ознайомились з виставкою, присвяченою загиблому герою АТО Олексію Думасенко, потім ознайомилися з книжковою експозицією і гостями вітальні, побували у грінівському музеї, а 4 квітня слухали авторські пісні знаного барда Ігоря Жука, спілкувалися з відомою письменницею Ірен Роздобудько і навіть отримали книжки з автографами. Але найголовніший набуток, що ми винесли з цих зустрічей, це гордість за нашу землю, на якій живуть і працюють справжні герої – талановиті, порядні, високопрофесійні, свідомі, такі, що присвячують свій талант служінню добру і людям. І хочеться краще навчатися, мудріше жити, більше працювати і бути гідними таких земляків.