«МІС ІІДС-2015»

Студентська рада інституту Інформаційно-діагностичних систем організувала та провела в клубі «Форсаж» конкурс краси «МІС ІІДС-2015»! У конкурсі прийняли участь вісім красунь інституту.
Переможниці конкурсу не залишили байдужим нікого, вони справили незабутнє враження як на журі так і на глядачів. За рішенням журі конкурсу титул «Міс чарівність» дістався Волинець Катерині, «Міс оригінальність» — Федоровій Вікторії, «Міс ніжність» — Рудник Валентині, «Міс Грація» — Лебедєвій Ангеліні, «Міс глядцьких симпатій» — Величко Валерії.
Статус другої віце-міс та номінацію «Міс артистичність» отримала Пазенок Анастасія, перша віце-міс та «Міс елегантність» – Немоловська Дарія. Титул «МІС ІІДС-2015» та «Міс екстравагантність» отримала студентка третього курсу – Гузєва Анастасія.