Дебют першокурсника

16 жовтня 2014 року за ініціативи Студентської ради інституту відбувся традиційний творчий конкурс “Дебют першокурсника”. На конкурсі першокурсники презентували свої таланти, змагаючись за путівки до творчих колективів інституту. До оцінки глядачів та компетентного журі були представлені гумористичні мініатюри, вокально-хореографічні постановки, пародії тощо. Овації та сміх не вщухали протягом усього конкурсу. Нікого не залишили байдужим яскраві виступи команд.
Серед учасників конкурсу визначені переможці у номінаціях: краща жіноча роль – Непроста Марина, студентка групи 121 кафедри ЗЗІ, краща чоловіча роль – Бабич Артем, студент групи 161 кафедри БІКАМ, краще музикальне домашнє завдання – команда “Короче” кафедри БІКАМ.
У командному заліку третє місце посіла команда “Мужская сборная”, кафедр ІВС та КЕСТ, друге місце зайняла команда “Черніка” з кафедри ЗЗІ. Переможцем конкурсу визнано команду “Короче” .
Вітаємо переможців та учасників конкурсу!!!