Результати І етапу конкурсу «Найкраща академічна група»

6 лютого 2013 року, на виконання наказу ректора Національного авіаційного університету «Про проведення конкурсу «Найкраща академічна група»» від 18.12.2012 р. № 2532/ст., в Інституті інформаційно-діагностичних систем був проведений I етап конкурсу «Найкраща академічна група».
На розгляд конкурсної комісії були подані документи від 7 академічних груп ІІ-V курсів.

Критеріями при виборі кращої академічної групи, відповідно до Положення про конкурс«Найкраща академічна група», стали: результати успішності академічних груп за останні два семестри навчання, показники відвідування занять, наукова діяльність, участь студентів у культурно-громадському, творчому та спортивному житті університету, сумлінне виконання студентським колективом навчальної дисципліни і відсутність стягнень за порушення Правил внутрішнього розпорядку університету та Правил проживання у гуртожитках.

На підставі розгляду поданих документів конкурсна комісія розподілила бали наступним чином:

1 місце – група ІС – 512М;
2 місце – група ПМ – 351;
3 місце – група СЗ – 321.

Отже, група ІС – 512М Інституту інформаційно-діагностичних систем проходить до II етапу конкурсу «Найкраща академічна група». Бажаємо вам успіхів у фіналі!