Урочисте вручення дипломів випускникам

3 березня 2014 року в актовій залі НАУ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Інституту інформаційно-вимірювальних систем (ІІДС) за спеціальністю «Інформаційно-вимірювальні системи»
З привітальним словом та щирими побажаннями до випускників звернулися заступник директора ІІДС з навчальної роботи Микола Гумен, завідувач кафедри інформаційно-вимірювальних систем Юрій Куц та професор кафедри Володимир Єременко.
Дипломи отримали 15 фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр», із них 5 з відзнакою, та 23 освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст», із них 4 з відзнакою. 7 випускникам вручено свідоцтва про закінчення навчання в Інституті новітніх технологій НАУ.
Грамотами ректора НАУ за високі успіхи в навчанні та науково-дослідній роботі нагороджено 4 випускників – переможців конкурсу на кращий дипломний проект.
Вітаємо наших випускників, пишаємося ними, зичимо щастя, успіхів, наснаги!