Концерт стипендіатів фонду «Україна»

Студенти Інституту інформаційно-діагностичних систем  напередодні Дня Святого Миколая відвідали концерт стипендіатів Президентського фонду  Леоніда  Кучми «Україна», присвячений IX-й річниці цього фонду.

У святковому концерті взяли участь: камерний хор дівчат Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка; учениця дитячої музичної школи №3 ім. Віктора Косенка м. Києва Марія-Луїза Плєшакова; учень Чернігівської музичної школи №1 ім. С. Вільконського Ілля Овчаренко; учні школи мистецтв №2 ім.Вериківського м. Києва Ілля Бондаренко і Тетяна Жмендак (клас педагога Андрія Малахова); вокальний колектив Кримського інженерно-педагогічного університету «Тань Йилдизи» (художній керівник Ельміра Сейтмеметова); учениця Міжнародної української школи Поліна Тарасенко м. Херсон (клас педагогів О. Нянькіна, О. Бризгуна); вокалістка Соломія Лук’янець;  хорова капела «ДЗВІНОЧОК» (художній керівник —  заслужений артист України Рубен Толмачов).

Студентам інституту ІДС було надзвичайно приємно побувати на цьому святі творчості.  Сподіваємось на подальшу співпрацю з  Президентським фондом «Україна».

aywnddvoae4

rvalzwd-z9a