Конкурс краси «МІС ІІДС-2014»!

18 грудня у клубі «Форсаж» Студентська рада інституту Інформаційно-діагностичних систем організувала  та провела конкурс краси «МІС ІІДС-2014»! У конкурсі приймали участь сім красунь інституту.
Переможниці конкурсу не залишили байдужим нікого, вони справили незабутнє враження як на журі так і на глядачів.За рішенням журі конкурсу титул «Міс чарівність» дістався Олені Драч, «Міс елегантність» — Делех Оксані, «Міс ніжність»- Ірині Васильченко.
Статус другої віце-міс та номінацію «Міс оригінальність» отримала Давидко Олександра, перша віце-міс та «Міс грація»  – Гузєва Анастасія. Титул «МІС ІІДС-2014» «Міс артистизм» стала   студентка першого курсу – Поліщук Віра.
За результатами інтернет голосування титул «Міс інтернет» отримала  Анастасія Захарченко, Анастасія визнана «Міс гранд-моделс» відповідним модельним агентством.