Фестиваль вареників

21 листопада за ініціативи студентських рад інституту ІДС та DSCN3305гуртожитку №3  відбувся «Фестиваль вареників”.
До складу дев’яти команд, які прийняли участь у фестивалі, увійшли студенти інституту ІДС. Кожна команда гідно подала свою страву, приготовлену власними руками. На оцінку глядачів та журі були представлені смачні вареники з різноманітною  начинкою, починаючі від традиційних: капуста, картопля, сир та закінчуючи  екзотичними —   ананасами, бананами.
Всі з учасників та присутніх мали можливість дегустувати подані страви. Членам журі було дуже важко прийняти однозначне рішення, адже всі страви були смачні та виконані на досить високому рівні. Але все ж таки переможцями було визначено команду “Веселий кулінар” у складі: Карбюк Віталій та Васильчук Михайло