АВІА в ІІДС

В інституті Інформаційно – діагностичних систем 20 травня були проведені засідання секцій ХІ Міжнародної технічної конференції «АВІА — 2013».

Секція №1- «Вимірювання, контроль, діагностика» (наук. керівник – проф. Куц Ю.В.)

Заслухано та обговорено 26 наукових доповідей з 33 запланованих. Присутні гості із Росії (Казанський авіаційний університет), Дніпропетровська (гірничий університет), НТТУ «КПІ», Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона, ті ін.

Секція №3 – «Спеціалізовані комп’ютерні системи та CALS – технології в авіації» (наук. керівник – проф. Павленко П.М.)

Заслухано та обговорено 14 доповідей із 16 запланованих. Присутні гості з  м. Чернігова ЧДТУ, м. Сум «СДУ», НТТУ «КПІ», аспіранти та студенти ІІДС.