Зустріч студентів з ветеранами Великої Вітчизняної Війни

Студенти кафедри інформаційно-вимірювальних систем прийняли участь у науково-практичній конференції, яка відбулася у Київській міській організації ветеранів України 25 квітня 2013 року.

Проблематикою конференції стали розвиток та девіація поглядів на історичні аспекти Великої Вітчизняної Війни. У конференції взяли участь викладачі, аспіранти ти студенти з різних вищих навчальних та науково-дослідних закладів м. Києва.

З доповіддю на тему «Всеобщая мобилизация и перевод экономики страны на военное положение. Вклад тружеников тыла в обеспечение фронта. Все для фронта – все для победы» виступив студент групи ІС-112 Денис Сівер.

Студенти мали нагоду зустрітися з ветеранами Великої Вітчизняної Війни, почути ґрунтовні виступи за проблематикою конференції, спогади очевидців та учасників тих героїчних подій.